Chcesz poprawić wygląd swojego uśmiechu?

 

W dzisiejszych czasach zdrowe, zadbane zęby są warunkiem atrakcyjności. Olśniewający, śnieżnobiały uśmiech jest kojarzony z ludźmi sukcesu. Taki wizerunek zdecydowanie podnosi pewność siebie i pomaga otworzyć się na relacje międzyludzkie. Jednak często zdarza się, że wygląd zębów nie jest w pełni satysfakcjonujący. Powody mogą być różne: przebarwienia, wady zgryzu czy widoczne ubytki. Na szczęście współczesna stomatologia oferuje rozwiązanie każdego z tych problemów, umożliwiając osiągnięcie doskonałego efektu estetycznego.

 

Licówki

Licówki to cienkie, porcelanowe płatki, które są mocowane na przednich zębach Pacjenta. Za ich pomocą można zmienić kształt, kolor i długość zębów oraz zniwelować wszelkie niedoskonałości. Licówki są projektowane indywidualnie dla Pacjenta na podstawie cyfrowych skanów jamy ustnej, poddanych komputerowej obróbce. Dzięki nowoczesnej technologii CAD/CAM, za pomocą której projektuje się i wytwarza prace protetyczne, licówki idealnie dopasowane są do zębów, na które są nakładane. Użycie najwyższej jakości materiałów sprawia, że są one wytrzymałe i odporne na ścieranie, a Pacjenci mogą cieszyć się nimi przez lata.

 

Licówki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które są nieusatysfakcjonowane wyglądem swoich przednich zębów. Leczenie rozpoczyna się od wizyty konsultacyjnej, podczas której Pacjent rozmawia z lekarzem dentystą o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Następnie zostaje wykonany komputerowy wycisk uzębienia, na podstawie którego w centrum frezowania zostają indywidualnie zrealizowane pełnoceramiczne licówki. Pierwsza wizyta konsultacyjna to doskonały sposób na zweryfikowanie swoich potrzeb. Możesz się na nią zapisać dzwoniąc pod numer: +48 41 362 13 63.

 

Wypełnienia inlay/onlay

Wypełnienia inlay/onlay stanowią alternatywę dla tradycyjnych wypełnień zębów. To rozwiązanie dla wymagających Pacjentów. Są to wkłady koronowe, wykonane w laboratorium protetycznym indywidualnie dla Pacjenta. To odróżnia je od tradycyjnych plomb, nakładanych bezpośrednio na powierzchnię zęba. Taki proces wykonania zapewnia maksymalne dopasowanie wypełnienia do struktury naturalnego zęba, jednocześnie uniemożliwiając powstawanie szczelin na powierzchni zęba, do których mogłyby wniknąć bakterie próchnicy. Ponadto wkłady inlay/onlay charakteryzują się znaczną wytrzymałością i odpornością na ścieranie, dużo większą niż w przypadku tradycyjnych wypełnień, dzięki czemu mogą służyć Pacjentom przez wiele lat.

 

Wykonanie wypełnień inlay/onlay wymaga odbycia dwóch wizyt. Podczas pierwszej z nich ząb jest dokładnie oczyszczany i zostaje pobrany jego wycisk, który stanowi podstawę do przygotowania wkładu w pracowni protetycznej. Druga wizyta natomiast ma na celu stałe zamocowanie wypełnienia w leczonym zębie. Dzięki posiadaniu własnego laboratorium protetycznego, w klinice Nanodent wypełnienia inlay/onlay możemy wykonywać kompleksowo, w optymalnie krótkim czasie.

 

Zalety wypełnień Inlay/Onlay:

  • dokładnie odwzorowują prawidłowy kształt zęba,

  • przywracają zębom pełną funkcjonalność,

  • są bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie przechodzą proces utwardzania i polimeryzacji,

  • dzięki czemu nie powstają na ich powierzchni mikroszczeliny w których mogłaby się pojawić próchnica.

 

Wybielanie zębów

Niektóre produkty, takie jak kawa, herbata, czerwone wino, kolorowe warzywa i owoce, zawierają barwniki, które negatywnie wpływają na kolor uzębienia. Na szczęście jest to proces całkowicie odwracalny. Wybielanie to zabieg, który pozwala na spełnienie marzeń Pacjentów o śnieżnobiałych zębach. Eksperci przy jego wykorzystaniu są w stanie rozjaśnić barwę zębów nawet o 14 odcieni, jednocześnie nie naruszając szkliwa. Zabieg przeprowadzany w gabinecie stomatologicznym polega na nałożeniu na zęby specjalnego preparatu i pozostawieniu go na ok. godzinę jednocześnie naświetlając go bezpiecznym światłem akceleratora. Po tym czasie efekt rozjaśnienia jest już wyraźnie widoczny. Proces ten jest zwykle poprzedzony profesjonalną higienizacją zębów, na którą składa się pakiet zabiegów, pozwalających na usunięcie wszelkich osadów i kamienia nazębnego.

 

Zalety wybielania:

  • przywraca zębom piękną, białą barwę,

  • poprawia higienę jamy ustnej,

  • zapewnia komfort psychiczny wynikający ze świadomości posiadania pięknego, śnieżnobiałego uśmiechu.

Co możesz teraz zrobić?

Najlepszym sposobem na uzyskanie wymarzonego uśmiechu jest odbycie wizyty konsultacyjnej, podczas której porozmawiasz z lekarzem o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Dowiesz się, jaka metoda poprawy estetyki uśmiechu będzie najlepsza w Twoim przypadku.

Wypełnij formularz lub zadzwoń 
pod numer 41 362 13 63 i umów się na wizytę.

 

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!