Rozwój medycyny najlepiej można zaobserwować na przykładzie współczesnej stomatologii, która nieustannie dąży do stworzenia maksymalnie komfortowych warunków leczenia. Nowoczesne zabiegi stomatologiczne są nie tylko skuteczne, ale także zupełnie bezbolesne. Jest to możliwe dzięki rewolucyjnym sposobom znieczuleń, które minimalizują wszelkie nieprzyjemne dolegliwości, umożliwiając Pacjentom odbycie wizyty w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.

W Nanodent zwracamy szczególną uwagę na samopoczucie naszych Pacjentów. Dlatego wszystkie zabiegi, potencjalnie wiążące się z dyskomfortem, przeprowadzamy przy użyciu znieczulenia miejscowego. Wyposażyliśmy nasze gabinety w urządzenie QuickSleeper, czyli  znieczulenie komputerowe nowej generacji. Dzięki temu możemy leczyć nawet osoby cierpiące na dentofobię.

 

QuickSleeper – bezbolesne znieczulenie

QuickSleeper to jedno z najbardziej zaawansowanych znieczuleń komputerowych. Sekretem jego działania jest elektroniczna kontrola iniekcji, dzięki której zawsze podawana jest optymalna ilość płynu znieczulającego. Pozwala to uniknąć rozpychania tkanek i uczucia odrętwienia. To właśnie łagodny sposób podania anestetyku wyróżnia QuickSleeper spośród tradycyjnych technik z wykorzystaniem strzykawek.  

 

Zalety znieczulenia QuickSleeper:

  • Skuteczne - dzięki QuickSleeper znieczulenie jest natychmiastowe i może objąć jednocześnie nawet 6 zębów. Oznacza to, że nie ma konieczności powtarzania procesu znieczulania w trakcie zabiegu. Jedna aplikacja wystarczy, by przebyć całą wizytę w komfortowych warunkach.

  • Bezpieczne - dzięki specjalnemu systemowi regulacji prędkości wprowadzania środka znieczulającego, urządzenie QuickSleeper gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo. Lekarz stomatolog ma pełną kontrolę nad aplikacją anestetyku, a cały proces jest koordynowany komputerowo.

  • Bezbolesne - znieczulenie z wykorzystaniem urządzenia QuickSleeper jest całkowicie bezbolesne. Środek znieczulający jest podawany w łagodny sposób, z prędkością dostosowaną do możliwości tkanek Pacjenta. Dzięki temu nieprzyjemne dolegliwości, takie jak rozpieranie, odrętwienie czy podrażnienie, zostają wyeliminowane.

  • Przyjazne dzieciom - ogromną zaletą urządzenia jest ergonomiczny kształt. Uchwyt QuickSleeper przypomina długopis. Dzięki temu, w odróżnieniu od strzykawek, nie wzbudza lęku i obaw wśród najmłodszych Pacjentów, co znacznie wpływa na ich komfort psychiczny w trakcie wykonywania zabiegu. Z kolei bezbolesne podanie płynu znieczulającego skutecznie redukuje poziom stresu i pozwala na nawiązanie współpracy dziecka z lekarzem.

  • Nie wywołuje skutków ubocznych - charakterystyczną cechą znieczuleń wykonywanych za pomocą QuickSleeper jest brak pozabiegowych skutków ubocznych. Pacjent nie odczuwa odrętwienia ani podrażnienia, dzięki czemu może szybko powrócić do normalnego funkcjonowania. Bezpośrednio po zabiegu może swobodnie się uśmiechać, rozmawiać i (jeśli tylko nie występują inne przeciwwskazania) jeść i pić.

 

Co możesz teraz zrobić?

Jeśli pragniesz doświadczyć zupełnie bezbolesnego leczenia zębów – umów się na wizytę do Nanodent i poznaj nowe oblicze stomatologii. 

 

Wypełnij formularz lub zadzwoń 
pod numer 41 362 13 63 i umów się na wizytę.

image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!