wybielanie zębów kielce

Wybielanie zębów Kielce

Piękny, promienny, jasny uśmiech jest najpiękniejszą ozdobą. Posiadanie nieskazitelnie białych zębów dodaje atrakcyjności i uroku, znacznie podnosi pewność siebie, a w związku z tym pozytywnie wpływa na relacje międzyludzkie. Współczesna stomatologia wychodzi naprzeciw pragnieniom Pacjentów, oferując szeroki zakres usług, mających na celu poprawę estetyki uśmiechu.

 

Przebarwienia – czy można im zapobiec?

Nawet zadbane zęby mogą z czasem utracić śnieżnobiały kolor. Przyczyną są barwniki, zawarte w pożywieniu. Wyeliminowanie wszystkich czynników, powodujących przebarwienia mogłoby być problematyczne. Statystki dowodzą, że 76% Polaków pija codziennie kawę, a ponad 1/4 społeczeństwa nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki herbaty. To właśnie te popularne napoje mają bardzo silne działanie barwiące. Ponadto wpływ na barwę zębów ma spożywanie kolorowych warzyw i owoców, słodyczy, zawierających sztuczne barwniki oraz palenie papierosów. Jeśli nie zamierzasz rezygnować z ulubionych smakołyków, nie oznacza to, że musisz pogodzić się z niesatysfakcjonującym kolorem uzębienia. Rozwiązaniem jest profesjonalne wybielanie zębów, które przywróci im perfekcyjną barwę i naturalny blask.

 

Wybielanie zębów w klinice Nanodent

Pragnąc zapewnić naszym Pacjentom satysfakcjonujące rezultaty, w Nanodent stosujemy wybielanie metodą gabinetową , charakteryzującą się najwyższą skutecznością. Dzięki wybielaniu możliwe jest rozjaśnienie barwy zębów nawet o 14 odcieni. Metoda ta jest bezbolesna i w pełni bezpieczna dla szkliwa.

 

Wybielanie metodą gabinetową

Tylko jeden seans w gabinecie stomatologicznym wystarczy, by rozjaśnić zęby o kilka odcieni. Wybielanie metodą gabinetową polega na nałożeniu na powierzchnię zębów specjalnego żelu wybielającego i pozostawienie go na ok. godzinę. Natychmiast po zakończeniu zabiegu widoczny jest efekt śnieżnobiałych zębów.


Użycie profesjonalnych materiałów najwyższej jakości i kontrola specjalisty to czynniki, które sprawiają, że wybielanie jest w pełni bezpieczne i nie osłabia szkliwa. Warunkiem do jego wykonania jest brak chorób zębów i przyzębia (paradontoza i próchnica muszą zostać uprzednio wyleczone). Należy także pamiętać, że prace protetyczne (np. korony, licówki) nie ulegają rozjaśnieniu. Można jednak przed założeniem wybrać ich kolor, dostosowany do docelowej barwy uzębienia lub po zabiegu wybielania wymienić stare wypełnienia, dodatkowo poprawiając estetykę uśmiechu.

 

Zalety wybielania zębów w Nanodent:

  • Maksymalne rozjaśnienie - dzięki nowoczesnym metodom stosowanym w naszym gabinecie jesteśmy w stanie poprawić barwę zębów aż o 14 odcieni.

  • Bezboleśnie i bezpiecznie – proces wybielania przeprowadzany jest kontrolą lekarza dentysty, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa, a Pacjent nie będzie odczuwał żadnego dyskomfortu.

  • Błyskawiczne efekty - w przypadku metody gabinetowej wykonywanej w Nanodent efekty są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu.

  • Długotrwałe rezultaty – przy stosowaniu się do zaleceń lekarza stomatologa i odpowiedniej higienie jamy ustnej perfekcyjna barwa zębów utrzymuje się nawet przez 2 lata.

 

Co możesz teraz zrobić?

Nieskazitelnie białe zęby nie muszą pozostać w sferze marzeń. Tylko jeden prosty i bezpieczny zabieg dzieli Cię od osiągnięcia upragnionego uśmiechu. Przyjdź na wizytę do Nanodent, a nasi eksperci przywrócą piękno i blask Twoim zębom. 

 

Wypełnij formularz lub zadzwoń 
pod numer 41 362 13 63 i umów się na wizytę.

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!