Dlaczego Nanodent?

Nanodent to gabinet stomatologiczny, który został założony przez lek. dent. Macieja Ciesielskiego. Powstał z myślą o Pacjentach szukających kompleksowej opieki dentystycznej, oczekujących leczenia w maksymalnie komfortowych oraz bezpiecznych warunkach.

Wiem, że wizyty u dentysty niejednokrotnie kojarzą się Pacjentom z bólem i dyskomfortem. Dlatego postawiłem sobie za cel stworzenie kliniki, która otoczy pełną opieką najbardziej wymagających Pacjentów i zapewni im leczenie na światowym poziomie - bez bólu i w komfortowej atmosferze.” - lek. dent. Maciej Ciesielski.

Klinika Nanodent mieści się w Kielcach na osiedlu Barwinek. To miejsce z dogodnym dojazdem oraz parkingiem położonym w pobliżu placówki. Naszych Pacjentów przyjmujemy 6 dni w tygodniu.

 

Pełne spectrum usług stomatologicznych

Centrum Nanodent świadczy pełen wachlarz usług stomatologicznych, od profilaktyki i higienizacji po nowoczesne zabiegi chirurgiczne. Jeśli pragniesz zadbać o piękno swojego uśmiechu, skorzystaj z naszej bogatej oferty stomatologicznej. Jeżeli chcesz uzupełnić braki zębowe, proponujemy leczenie implanto-protetyczne z użyciem innowacyjnych technologii, takich jak cyfrowe wspomaganie projektowania i wykonania uzupełnień protetycznych CAD/CAM. Korony, mosty, licówki i protezy zostaną zrealizowane na miejscu, w naszej pracowni. Jeśli natomiast Twoim problemem jest nawracająca próchnica – zachęcamy do regularnego odbywania zabiegów profilaktycznych. W naszej klinice dla stałych Pacjentów przygotowaliśmy darmowy przegląd uzębienia raz na pół roku.

Pragniemy znaleźć odpowiedź na każdy Twój problem, dlatego niezależnie od jego złożoności możesz zgłosić się do nas, mając pewność, że czeka na Ciebie zespół ekspertów, którzy traktują swoją pracę jak pasję. Jeśli chcesz poznać nowe oblicze stomatologii, umów się na wizytę już dzisiaj. Pamiętaj, że jesteśmy tu po to, aby podarować Ci wymarzony uśmiech.

 

Kompleksowe leczenie dla Twojego komfortu

W Nanodent szanujemy czas naszych Pacjentów i przykładamy wszelkich starań, aby czuli się u nas komfortowo. Dlatego leczenie zawsze przeprowadzamy w sposób kompleksowy. Aby zwiększyć jego efektywność dobieramy indywidualnie najlepsze metody, które pozwolą osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty w optymalnym czasie. Dzięki posiadaniu profesjonalnego sprzętu do diagnostyki obrazowej możemy stworzyć precyzyjny plan leczenia, który znacząco usprawnia przebieg całego procesu. Własne laboratorium protetyczne, znajdujące się w naszej placówce umożliwia bezpośredni kontakt pomiędzy lekarzem a technikiem dentystycznym, dzięki czemu zrealizowane prace protetyczne charakteryzują się idealnym dopasowaniem, precyzją i wysoką estetyką. Technologia CAD/CAM pozwala natomiast na wykonanie prac protetycznych nawet w ciągu jednej wizyty. Zadbaliśmy o to wszystko, by móc podarować Ci wymarzony uśmiech, oszczędzając wiele Twojego cennego czasu.

 

Bezpieczeństwo i wysokie standardy leczenia

W naszej klinice stosujemy pewną zasadę – leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. Dlatego skrupulatnie przestrzegamy restrykcyjnych norm i procedur, które od wielu lat zapewniają naszym Pacjentom bezpieczeństwo w trakcie leczenia. Stosujemy światowej klasy sprzęt i technologie, które są wykorzystywane przez nieliczne ośrodki w Polsce.

Nasz zespół ekspertów stale się rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i kursach w kraju i za granicą. Traktujemy to jako obowiązek wobec naszych Pacjentów. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia i oferujemy opiekę medyczną na światowym poziomie. Przychodząc do Nanodent możesz mieć pewność, że otoczymy Cię wyjątkową troską i zrobimy wszystko, by przywrócić Ci radosny uśmiech.

 

Pacjenci zostają z nami na dłużej

Jak podkreślają nasi Pacjenci, cechuje nas wysoka jakość wykonywanych usług oraz wspaniała atmosfera. Dzięki temu osoby, które zdecydowały się na leczenie w Nanodent, zostają z naszym gabinetem na lata. Dołącz do grona zadowolonych Pacjentów i umów się na wizytę. Wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer +48 41 362 13 63.

image

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach

Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie. Wiedzialam że mogę im zaufać i się nie pomyliłam. Z całą pewnością będę polecać klinikę Nanodent. Thank you Nanodent for your professionalism, expertise and accommodations.

Magdalena Lim

Jestem pacjentką gabinetu Nanodent od niedawna, jestem zachwycona poziomem, jakością wykonywanych usług, oraz wiedzą dentystów. Trafiłam tam z polecenia(poczta pantoflowa-jedź tam na pewno Ci pomoże).Mam porównanie jak można wyleczyć zęba w innych gabinetach nawet jeśli chodzi o założenie zwykłej plomby.
Większość ubytków miałam robione pod mikroskopem, efekt końcowy niesamowity - ciężko odróżnić zęba leczonego od zdrowego. Ja się zgłosiłam z poważniejszym problemem niż zwykła plomba, dokuczało mi zgrzytanie zębami przez co je ścierałam i dopiero dr Ciesielski pomógł mi. Odbudował mi zęby i poprowadził leczenie tak iż problem z którym się pojawiłam ustąpił.Miałam krótkie starte zęby a mam pięknie odbudowane. Dziękuje za profesjonalizm całej załodze Nanodentu.

Joanna Pietras

W końcu sensowny dentysta, ogarnięte wszystkie zęby, polecam naprawdę warto cena idzie za jakością usługi.

Anna G

Zobacz co o leczeniu w Nanodent Mówią nasi pacjenci

image

10 Rzeczy

które powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz dentystę

Zostaw nam wiadomość

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia? Jesteś gotowy poznać naszych lekarzy i ekspertów stomatologii?

Wypełnij poniższy formularz i umów się na konsultacje!